Mūsų nauja svetainė

Aplankykite mūsų naują svetainę www.pirtys.euMobilios ir stacionarios pirtys

Pristatome tikrai unikalias lauko pirtis suprojektuotas bei gaminamas Lietuvoje. Atkreipdami dėmesį į kokybę ir į kiekvieną smulkmeną. Nesulaužant tradicijų stengiamės, kad tai taptu jūsų neatsiejama dalis sveiko gyvenimo bei poilsio vieta. Daugiau žiūrėkite čia...2012 vasario 27d. Pasipildė naujos foto nuotraukos

Norime Jums pasiūlyti aplankyti nuorodą "Terasos" ir nuorodą "Individualūs gaminiai", jos pasipildė naujomis foto nuotraukomis iš mūsų atliktų darbų.


Nuo šiol tik malonumas be jokių rūpesčių

Pas mus galima įsigyti plastikinius kubilus (polipropileno), kurių eksploatacija nereikalauja didelės priežiūros, bei garantuoja gaminio ilgaamžiškumą.2011 gegužės 6d. Pristatome UAB “Pavėsinės” naujienas!

       


2010 liepos 4-17d. Žurnalas Rasos “Pirkti Pavėsinės niekada nevėlu!“

Žurnalas Rasos “Pirkti Pavėsinės niekada nevėlu!“ rašo: "Kokia sodyba be jokiu pietų gamtoje, be pasisedėjimų gurkšnojant vyną ar arbatą vakarop. Tai iš tiesų beveik būtina mažosios architektūros detalė mūsų aplinkoje ir pasirūpinti ja niekada nevėlu". Skaityti daugiau ( PDF )2010 kovo 11-14d. UAB Pavėsinės savo gaminius pristatė tarptautinėje parodoje HAUSE I

2010 metais UAB Pavėsinės nusprendė savo gaminius pasiūlyti ir kaimyninei Latvijos šaliai. Į ją savo gaminius galime pristatinėti patys, be papildomų subrangovų pagalbos.
Gaminius 2010.03.11  pirmą kartą pristatėme ir tarptautinėje parodoje HAUSE I,  kurioje buvome puikiai įvertinti organizatorių, bei apdovanoti sertifikatu už dalyvavimą tarptautinėje parodoje HAUSE I.

Skaityti daugiau


2009 liepos 02d. Apie mus rašo žurnalas "Sodo spalvos"

Žurnalas Sodo Spalvos 2009m. “Ar yra naujienų rinkoje“ apie mus bei mūsų siūlomus gaminius rašė. Skaityti daugiau ( PDF )
2008 biržeikio 02d. Įrengta klientams skirta mūsų gaminių apžiūrėjimo aikštelė

2006 metais mūsų gaminių apžiūrėjimo aikštelėje stovėjo tik dvi pavėsinės. Vis didejant klientų susidomėjimui buvo įrengta didesnė apžiūrėjimo aikštelė su didesniu kiekiu mūsų gaminių.  Šiandien į šią aikštelę gali atvykti kiekvienas norintis pamatyti mūsų gaminių kokybę bei išbandyti juos.
Skaityti daugiau


2008 balandžio 23d. UAB Pavėsinės dalyvauja tarptautinėje parodoje Resta

Tarptautinėje parodoje Resta 2008.04.23-26d. UAB Pavėsinės pristatė savo naujus gaminius, kurie sulaukė didžiulio susidomėjimo. Bendrovės Pavėsinės gaminius galima pamatyti kiekvienais metais vykstačiose Resta bei panašiose parodose.


Skaityti daugiau


2007 spalio 16d. UAB Pavėsinės dalyvauja prestižinėje parodoje Ispanijoje

Dalyvaudami tarptautinėse parodose vis daugiau sulaukdavome pasiūlymų eksportuoti savo gaminius į kitas Europos šalis. 2007 spalio 16d. pasirinkome Ispaniją (akimirkos) , kurioje bendradarbiaudami su kita kompanija įsirengėme ekspozicijos aikštelę ir pristatėme tris savo pavėsines.

Skaityti daugiau


2006 spalio 18d. Uždaroji akcinė bendrovė “ Pavėsinės “ pradėjo savo veiklą

Uždaroji akcinė bendrovė  “ Pavėsinės “  savo veiklą pradėjo 2006 metais spalio 18d. Mūsų tikslas buvo suprojektuoti aukštos kokybės bei išskirtiniu stiliumi pasižyminčias lauko pavėsines, kurios bus eksportuojamos į Didžiąją Britaniją. Kai pavėsinės buvo jau pilnai suprojektuotos ir pašalinti visi nesklandumai, mūsų pavėsinės dalyvavo keliose parodose, kur sulaukėme didelio klientų susidomėjimo. Tai paskatino UAB pavėsinės tobulinti savo gaminius, bei didinti gaminių asortimentą.
Skaityti daugiau

 

 

 

 

 

 

   Į viršų
Pavėsinės Kontaktai Projektai Apie mus Pradžia English Lietuviškai Kur įsigyti Kompiuterinis langas Individualūs gaminiai Sandėliukai ir malkinės Grilio nameliai Pavėsinės Terasos Pirtys Kubilai Šulinių apdailos Vaikų žaidimo aikštelės Lauko baldai Kiti gaminiai Supynės Tvoros